Dane sprzedawcy

Łąck WG
Miodowa 8
09-520 Łąck

Kontakt

603742067


wglack@o2.pl

O mnie

WG Łąck to wspólna inicjatywa Jacka Fudały oraz Cypriana Jagielskiego. Dwóch kolegów od lat związanych z polskim środowiskiem gołębiarskim. Gołębiami interesują się od najmłodszych lat. Początkowe zainteresowanie przerodziło się w prawdziwą pasję, a nawet sposób na życie, gdyż Cyprian Jagielski od prawie dwudziestu lat prowadzi sklep z artykułami dla hodowców gołębi pocztowych. Przez lata swojej działalności dał się poznać jako człowiek otwarty, pomocny, a nade wszystko uczciwy.
Do tej pory udało się zorganizowac dwie edycje mistrzostw Wspólnego Gołębnika Łąck. Ptaki, które pokonały trudy wymagającego sezonu 2017 dostepnę są na niniejszej aukcji i stanowią bardzo mocny materiał, który bez watpienia jest w stanie podnieść poziom niejednej czołowej hodowli w Polsce.
Więcej informacji na temat WG Łąck znaleźć można na oficjalnej stronie tego wspólnego gołębnika, a przede wszystkim zwracając się bezpośrednio do organizatorów, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie oraz rozwieją Wasze wątpliwości (Jacek Fudała: +48 603 742 067 , Cyprian Jagielski: +48 693 101 043)