Dane sprzedawcy

Orciuch Jacek
Pl. Kopernika 2/1
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Kontakt

797948615


morgan123200@wp.pl

O mnie

Hodowla Gołębi Olimpijskich – Olympic Team.

Hodowla dzisiaj to wyselekcjonowany materiał pozwalający na wszechstronną pracę hodowlaną.

Posiadam w hodowli trzy najlepsze gołębie w Polsce, 47 dzieci najlepszych gołębi i ponad 200 braci sióstr, wnuków najlepszych gołębi w Polsce.

Podstawą hodowli są najlepsze gołębie i podwójne dzieci najlepszych gołębi w Polsce.

W mojej hodowli posiadam dzieci 23 najlepszych gołębi w Polsce, z których staram się wychować jak najwięcej różnorodnego jeśli chodzi o cechy potomstwa.

Posiadam 15 podwójnych dzieci 11 najlepszych gołębi w Polsce co pozwala wychować takie gołębie

Tak wyselekcjonowany materiał gdzie wszyscy dziadkowie gołębia to najlepsze gołębie w Polsce, znajdzie miejsce pewnie w każdym rozpłodowym gołębniku. Dobór odpowiednich czterech gołębi jako dziadków pozwala na różnorodność i duży wachlarz cech gołębia.

Sam materiał hodowlany i praca hodowlana to jednak nie wszystko, wychowane gołębie muszą swoją wartość potwierdzać w lotach. Dlatego współpracuję z kilkunastoma hodowlami którym udostępniam materiał hodowlany co rok atrakcyjniejszy a hodowcy mają szansę wkomponować super materiał do swojego rozpłodu i wychować gołębie o cechach pozwalających lotować z sukcesami w swoich oddziałach i okręgach.

Przygotowałem na aukcję jednego gołębia który jest wnukiem czterech najlepszych gołębi w Polsce ale można kupić wnuki trzech ,dwóch i jednego najlepszego gołębia w Polsce.