Dane sprzedawcy

Jacek Orciuch
Pl. Kopernika 2/1
44-238 CZerwionka-Leszczyny

Kontakt

797948615


morgan123200@wp.pl

O mnie

Hodowla Gołębi Olimpijskich to hodowla zajmująca się pracą nad najlepszymi gołębiami w Polsce i nie tylko.  Praca hodowlana skierowana jest na wychowanie jak najlepszego materiału rozpłodowego.  Hodowla zasila tylko rozpłody hodowców, nie wychowując gołębi bezpośrednio do lotów. 

Bardzo duży rozpłód hodowli pozwala sprostać wymaganiom hodowców którzy nabywają materiał hodowlany.  Posiadam w swoim rozpłodzie dwa gołębie olimpijskie,  samca 3 w Polsce, jak również 97 dzieci olimpijczyków z wszystkich kategorii. Tak bogaty rozpłód pozwala na wiele możliwości. Posiadam także potomków wybitnych gołębi które tworzą odrębne projekty hodowlane, takich jak : Aardeny, Fieneke 5000, Olimpiade 003, Janssen Vos, Paszki, 1360 Pałka, Red Bullensy.

Hodowlę prowadzę 4 lata. Przez pierwsze dwa lata bardzo mało gołębi opuściło moją hodowlę a już do tej pory hodowcy po moich gołębiach wychowali sobie 5 najlepszych lotniczek różnych oddziałów, 3 x pierwszy konkurs.  Potomkowie moich gołębi przyczyniły się do zdobycia w różnych oddziałach tytułów mistrzowskich.

Zapraszam do zakupu mojego materiału hodowlanego, zachęcam także do współpracy .

Zapraszam na moją grupę na fb ( gołębie olimpijskie )

 do kontaktu tel 797948615 ,

kontaktu email : morgan123200@wp.pl

 

Pozdrawiam Jacek Orciuch